polskie

Polskie kurorty: Busko

Poradnik Klienta

To wspaniałe uzdrowisko, na terenie którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to nie tylko znany kurort.

Polskie uzdrowiska: Busko

To jednocześnie niezwykle chętnie odwiedzana przez krajoznawców miejscowość o charakterze turystycznym. Busko-Zdrój to rewelacyjne zagospodarowanie, a zwłaszcza rewelacyjna baza noclegowa. To modne uzdrowisko może się pochwalić sporą ilością pensjonatów, w których krajoznawcy mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również wspaniałe sanatoria, które są wyjątkowo chętnie odwiedzane przez pacjentów z całej Polski.

Busko-Zdrój to popularne uzdrowisko, na terenie którego zwalczane są przede wszystkim choroby reumatyczne oraz choroby narządów ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Miłośnicy zabytków mogą tutaj zwiedzić m. in. rewelacyjny Park Zdrojowy oraz sporo ciekawych willi. Zachwyca także dawny kościół Norbertanek oraz drewniany kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym z pewnością warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *