Leasing Wadowice zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Grybów

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Najistotniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz odkupowania leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Grybów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każda osoba może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Grybów będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Grybów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *